| SOriilica a întrebat:

Hey TPU... Merg la o nunta si nu stiu cum sa imi fac parul nu vreau sa ma duc la coafor vreau ceva simpu nu vreau cocuri va rog vreau raspunsuri repede. Multumeesc frumos :* Am sa dau fundita :* "

4 răspunsuri:
| anamimanonim a răspuns:

Daca ai parul macar un pic lungut, ai putea sa iti faci bucle, dar buclele sa fie mai mari.

| KarinuTzaa a răspuns:

Pai ceva sofisticat si simplu de realizat este o impletitura.
Crede-ma ca da bine oricui, oriunde.

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Sper ca te-am ajutat!
Good luck!

| SOriilica explică:

Am parul lung
culoare: negru

| AAna2013 a răspuns:

Pai aici depinde cu ce te imbraci! Exista anumite rochii la care chiar e necesar cocul! si nu ai zis nici cum ai tu parul:scurt, mediu sau lung? dar daca ai parul lung ar fi o idee sa iti faci niste bucle mari cu drotul! nu am ce sa zic mai mult pentru ca nu ai dat destule detalii!winkingpupic!:*