| fusion125 a întrebat:

Mi-am comandat online un kit pentru aplicarea unghiilor false cu gel. Este prima mea experienta si nu pot spune ca prima aplicare a fost o reusita. laughing Problema este ca gelul de constructie (Sina UV GEL-white) nu se intareste asa cum trebuie. L-am lasat la lampa si 4 minute iar dupa ce scot sablonul, tot nu este suficient de tare. E posibil sa nu fie acesta gelul de constructie? Si daca da, ce gel trebuie sa-mi cumpar?
Poza cu gelul:
https://encrypted-tbn3.gstatic.com/......ps?/images

1 răspuns:
| dragon3 a răspuns:

Sa iti spun eu care e treaba gelul acela da constructie se tine 10 min la lampa uv nu 4 min