| AlinaTha112 a întrebat:

Hey TPU!
Mi-am lipit buzunarul (unei geci din fas) cu super glue. Credeti ca o sa stea lipit?
Imi e frica ca dupa spalare sa nu cumva sa se dezlipeasca >_

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

Este posibil să se dezlipească. Dacă se va întâmpla asta, eu spun că cel mai bine ar fi să o rogi pe mama ta să coasă acel buzunar.

| AlinaTha112 explică (pentru Glamour612):

Problema e ca o sa ramana pata de la super glue acolo si nu stiu daca o sa mai iasa :O

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O sa ramana lipit daca ai lipit cu un super glue de calitate

| Albnegru10 a răspuns:

Pata cred ca se poate duce daca insisti.