| Catacombe a întrebat:

Mi-am luat un sampon, si de abia acasa am vazut ca e de barbati laughing [ eu sunt fata ]. Ce se poate intampla daca ma spal cu acel sampon. E head and shoulders.
Vorebesc la cel mai serios mod!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Nothing...nimic. Ti-o spun din propria experienta laughing

9 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Nimic, eu sunt băiat, am părul lung, și mă spăl cu șampon de femei, nu am nici o problemă de multă vreme happy

| LoveTenis a răspuns:

Nimic! Am un prieten care se spală doar cu șampoane de femei! Oricum nu îți va crește ----- sau altceva! Doar că nu o să ai atâta volum ca la un șampon de femei dar de obicei șampoanele au etichete doar pentru că unul îi pentru păr lung(îi dă mai mult volum), iar altul pentru păr scurt(de obicei pentru mătreță îs alea de bărbați).laughing

| deadlykiss a răspuns:

Nimic, doar mirosul va fi unul "barbatesc" laughing

| lau90 a răspuns:

Nimic.
N-o sa-ti creasca chestii de barbati (if you know what i mean) laughing

| inocentiuaugustin a răspuns:

E putin mai prost''' barbatii nu prea sunt atenti la par...ala cica are parul lung si se spala cu sampon de femei ...nu e rau sa dai cu limba dar sa te si lauzi? prost ca noaptea laughing

| RobizZ a răspuns:

Nimic doar mirosul o sa fie de barbat nu femeie

| SLideLO a răspuns:

Sa stii ca mie mi s-a intamplat sa raman fara sampon si a trebuit sa il folosesc pe al tatei. Parul meu e pretentios si samponul meu era unul bun, dar nu ma prea ajuta. Cel de barbati e foarte bun. Foloseste-l fara teama.winking

| AlinnaJ a răspuns:

Nimic rau! samponurile pentru barbati sunt chiar mai bune!

| lovelysimonik a răspuns:

Nimic.