| TattoosPiercingsPlugs14 a întrebat:

nu stiti de unde pot sa-mi cumpar sampon sau ma rog cum so chema de facut suvite si dupa cateva spalari sa se duca... si ahh cum sa cer: datim sampon pentru suvite care sa se duca dupa cateva spalari? : ))))))

Răspuns Câştigător
| DyaNna249 a răspuns:

Buna Deea! Ceea ce cauti se gaseste in farmacie si se numeste Violet de Gentiana. Chiar daca ii spune violet vei vedea ca este si nuanta roz. Iti recomand farmacia Catena, angajatii te vor ajuta in ceea ce cauti!

3 răspunsuri:
| slapnenorocit a răspuns:

Se numeste nuantator si il gasesti in marketuri sub forma de tub sau chiar si pliculete de la Londa sau Palette parca.

| JOJO14 a răspuns:

Ceri NUANTATOR cauti in farmacii sau magazine