| Kathy21 a întrebat:

o intrebare simpla stie careva cum se administreaza Gel de duş pentru tratarea petelor şi coşurilor de AVON clear skin? Dau funda

6 răspunsuri:
| Kindly a răspuns:

Nu sunt bune deloc cele de la Avon! incearca de la Avene, le gasesti in farmacii happy

| Neo12 a răspuns:

Nu recomand să foloseşti aceste produse pentru că nu-s bune deloc. Am avut şi eu, dar nu folosesc la nimic. Mai bine ia o cremă Apidermin care curăţă tenul' de impurităţi şi opreşte şi creşterea coşurilor.

| Kathy21 explică (pentru Neo12):

Am 2 produse din gama clear skin avon si le-am folosit de vreao 5 ori si nu m-au ajutat de unde pot cumpara apidermin?

| Neo12 a răspuns (pentru Kathy21):

Din farmacii cel mai sigur. E vreo 11 lei. Eu atât am dat. Folosesc de vreo lună şi chiar se văd schimbări. Sper să meargă şi la tine.

| lumy4u a răspuns:

Sunt sigura ca are instructiuni pe spate

| Kathy21 explică (pentru lumy4u):

M-am uitat doar dar nu scrie nimic cum de administreaza...rolling on the floor