| TnCristinaa a întrebat:

Pentru cine a comandat parfum de la avon Care v-a placut foarte mult? Vreau si eu sa imi comand si nu stiu ce parfum

3 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Mie imi place Passion Dance. Si Little Black Dress e foarte dragut si as vrea sa imi iau Far Away, miroase genial.

| deliqventa13 a răspuns:

1.Today Tomorrow Always
2.Far Away
3.Little Black/White/Gold/Pink Dress

| mihailaoana16 a răspuns:

Heyy eu am incercat foarte multe parfumuri de la avon pot sa spun ca sunt 2 parfumuri care mi au placut foarte mult 1. City Rush glamour 2. Today sper sa ti placa daca le incerci