| NicoPitic a întrebat:

Hey! TPU.
Pentru prima zi de scoala ce spuneti sa port: pantaloni sau fusta?
Dau FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fustă si pantofi cu toc inalt.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce clasă esti?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multumesc pentru fundă, cum ai fost imbrăcată?

| CristinaSNC a răspuns:

Daca e frig poti pantaloni ca altfel... laughing

| thewomaninwhite a răspuns:

Pantaloni.

| NicoPitic explică:

Sunt in clasa a 9 si am tocuri da eu nu stiam cu ce sa le asortez cu fusta sau pantalon.

| Felician_Cristian_1990 a răspuns:

Depinde de temperatura... Cumde simți tu mai confortabil însă Mie cel puțin imi place mai mult când vad o fata in fusta decât una in pantaloni adică arata mai bine pe o fata. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bafta multăwinking

| Maria_Alessandra_2001 a răspuns:

Poarta fusta sa ai un aer elegant, sau pantaloni asortati cu ceva.

| Loredana2505 a răspuns:

In primul rand cred ca daca tocmai ai intrat clasa a9a,ar trebui sa te duci imbracata cat mai decent in prima zi de scoala. Fara tocuri, poate o fusta de bun gust, fara sa fie vulgara ar merge. Dar as opta pentru pantaloni totusi.

| mrshoran a răspuns:

Am auzit ca luni va fi cald, deci fusta happy