| chocolate3755 a întrebat:

Mi-am luat o fusta mini neagra, e dreapta fara volanase. E destul de scurta.Nu stiu, sa o port la scoala? parca mas simti putin incomod. Ce spuneti?

11 răspunsuri:
| 101010 a răspuns:

Eu as zice sa pui niste cizme mai lungi cu ea dar nu negre. poate gri! http://images1.okr.ro/......15_300.jpg si pune si niste ciorapi lungi, fini si negri. Eu zic ca ti-ar sta super asa, dar daca nu atunci pastreaza fusta pentru ocazii. :)

| glamvintage a răspuns:

Cu un colant ar merge.
eu as incerca si cu un sal mare peste. Adica daca te simti incomoda in acea fustita, pui peste salul, in colt si gata!

| Iasmiine a răspuns:

Da, insa sa porti colanti. Iti va veni superb.

| Lovemeifyoudare44 a răspuns:

Mai bine nu. Poate cu alta ocazie, dar nu la scoala.parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca o fusta scurta este o tinuta buna la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa... dar cu colanti pe dedesubt

| vodami92 a răspuns:

Da sigur ca dalaughing si niste coditelaughing fetite cu coditelaughing

| ElySiKazy a răspuns:

Da.ar merge cu o bluza cu buricul gol si cu niste toace. ce zici?laughing

| JustSmile12 a răspuns:

Nuu... cel putin nu la scoala
E parerea mea.

| alexandra01 a răspuns:

In nici un caz la scoalahappy

| birimiki9 a răspuns:

La scoala imbracate cu haine comode, iar fustita poart-o la ocazii.