| Pericoldeexplozie a întrebat:

peste cateva zile ma duc la o nunta si nu stiu cum sa ma machiez.Am o rochie alba. Ceva sfaturi.Cu ce culori sa ma machiez? Dau fundakiss

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Buna. Machiajul depinde si de perioada din zi cand te duci la nunta. Adica, daca te duci la cununie (ziua) adopta un machiaj mai natural, mai ales daca rochia este alba, un fard nude si poate un eyeliner ar fi perfecte, nu uita insa de blush sau acele perle cu pigmenti. Daca te duci seara, adopta un machiaj ceva mai strident, poate un smokey eyes sau nuante de nude in degrade. Multa bafta si distractie placuta. Ai aici niste linkuri care sper sa te ajute. Funda?
de zi: http://www.google.ro/......tp?/imgres
de seara: http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Rochie alba? Pai esti mireasea sau ce?

| Pericoldeexplozie explică (pentru William):

Nu...asa sa nimeritlaughing

| William a răspuns (pentru Pericoldeexplozie):

Ce s-a nimerit? Sa te imbraci ca mireasa? Mai bine luai o rochie galbena, rosie, verde, albastra sau transparenta.