| AnneAlly a întrebat:

stie cineva un magazin in Bucuresti de unde iti poti cumpara tot ce iti trebuie pentru a-ti face bratari hand made? daca da, o adresa ceva? funda!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AccesoriiAli a răspuns:

Buna eu fac accesori handmade si iti pot trimite prin posta! detalii pe facebook https://www.facebook.com/ali.baby.ali

| AnneAlly explică (pentru AccesoriiAli):

Eu nu vreau ceea ce faci tu, plus ca sunt prea scumpe laughing adica tu faci o pereche de cercei, te costa maxim 2 lei si o vinzi cu 8! In fine, nu asta conteaza..eu am cerut magazin in bucuresti...nu facebook-uri de unde sa imi iau cercei, la cele mai piperate preturi!

| AccesoriiAli a răspuns (pentru AnneAlly):

Da ce ai vrea draga mea toate sa fie la 2 lei pai atunci ceti iei de 2 lei nimic ...eu le dau mai scumpe ca sunt si pietrele, margele scumpe