| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Iasi creta pentru colorat parul? La ce magazine? E buna?

Răspuns Câştigător
| J3nnif3r a răspuns:

Din cate stiu eu, nu exista creta de colorat parul ci doar creta normala colorata (acelasi tip de creta pe care il folosesti sa scrii la tabla sa desenezi peretii).
Cel putin "pe vremea mea" aia se folosea, fiind destul de ok pentru un moft in sensul ca se ia la prima spalare.

Iti recomand si nuantatorul (tot temporar, tine cam 6 spalari, nu e foarte intens, si e mai prietenos cu parul) il gasesti in supermarketuri si e pana in 15 lei.

| Blackrose4 a răspuns (pentru J3nnif3r):

Mai nou, există cretă colorată special pentru păr.

1 răspuns: