| Simyna a întrebat:

Hey TPU:* sunt din cluj si as avea o intrebare vreau sa imi schimb tunsoarea si as vrea sa merg la un salon profesionist cu hairstilisti care pot sa imi zica ce tunsoare mi se potriveste dupa forma fete mele, sa-mi recomande diferite tunsori etc. imi puteti recomanda ceva saloane cu preturi cat de cat acceptabilebatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Buna,eu sunt baiat si am observat la multe fete in ziua de azi tunsori foarte ciudate,facute de nu stiu ce hairstilisti,insa ceea ce prefer eu la o fata cel mai mult e simplitatea,cu cat o fata e mai simpla si mai naturala cu atat e mai frumoasa, aceasta este parerea mea.Te poti tunde cum iti place dar totodata sa fie si simplu, sa nu trebuiasca mereu sa stai o ora sa iti coafezi parul.Te-am pupat.

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la coafor Acolo ai un catalog si-ti alegi ce-ti place

| siena a răspuns:

Nu stiu

| danutel_7448 a răspuns:

Dc vrei sa iti schimbi freza? arati misto imi place cum arati