| DieterBortscher a întrebat:

As dori sa imi schimb tunsoarea.
Eu am gasit asta pe google: https://imgur.com/a/vLE5sEd
Stiu cine este. Nu sunt fan Kpop, dar, imi place tunsoarea lui. Credeti ca mi-ar sta bine cu o astfel de tunsoare?
Aici sunt eu: https://imgur.com/a/1A70Fc3
Nu radeti de mine laughing. Mi-am facut poza acum o saptamana cand mi-a spus tatal meu sa-i arat cat de mare e. Am ales sa pun poza asta aici, deoarece puteti vedea forma capului/fetei, si puteti vedea si parul. Il am foarte des, si de obicei poate sta putin ondulat sau chiar drept fara o placa de par.
Vreau sa imi schimb tunsoarea. Stiu multe tunsori moderne, care imi pot sta bine, insa, vreau sa o incerc pe asta. Cum mi-ar sta?

PS: Cu hate nu rezolvi nimic. Nu sunt un fan infocat de-al lor. Pur si simplu, imi place tunsoarea pe care o are aici in poza, si vreau sa incerc ceva ce nu se prea vede pe la noi prin ro.

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu cred ca ti se potriveste. Dupa cate vezi, forma capului tau este diferita de forma capului lui.

Ai fruntea si partea de sus a capului prea mare. Ai o forma mai mult trapeziodala as zice eu pe cand el are o forma mai ovala.

Totusi nu stric sa incerci. Are parul destul de lung. Daca nu arata bine, poti sa "repari" oricand schimband freza sau chiar sa te mai tunzi odata mai scurt sau ceva.

| DieterBortscher explică (pentru Ineys):

Precizez ca m-am tuns mai scurt, deoarece nu eram egal sus in lungimea parului. Am reusit sa creez acea carare. Acum, ar trebui sa astept o luna, si sa vad. Eu cred ca mi-ar sta bine. Nu am stat nicioadata cu par mic. Tot timpul mi-a stat bine cu parul mai mare, cel putin pana la ochi. Sa speram ca o sa-mi stea ^^. Pentru mine, orice tunsoare care are parul pana la ochi cel putin e bine-venita ^^. Dar totusi vreau sa o incerc pe asta. Recunosc ca am o atractie fata de asiatici si stilul lor laughing, dar nu de coreeni. Doar imi place stilul lor de tunsoare.

| Kadxss a răspuns:

Ti-ar sta bine.

| FaraNume3214 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta destul de bine.