| anonim_4396 a întrebat:

Sunt DontSpeak.Am si eu o intrebare si o s-o pun (intrebarea, zic) chiar daca risc sa fiu una din aia care pun intrebari stupide. Dar eu am o problema si am nevoie de ajutor (nu va ingrijorati, nimic grav). Deci l-am intrebat si eu acum cateva zile pe Wizard:

- Soldier, ce zici...sa ma tund iar sau sa-mi las parul sa creasca?

- Pai lasa-l sa creasca...

- Pai nu ziceai tu ca-ti place parul meu scurt?

- Pai daca il lasi sa creasca, o sa iti poti face mai multe coafuri.

- Pai da' eu vreau sa ma tund!

- Pai tunde-te!

- Pai da' nu stiu cum! Am o idee! Hai sa ne documentam pe Google!

Si asta am si facut.Adica eu i-am dat lui 3 freze care mi-ar placea mie si el mi-a dat mie 3 freze pe care i-ar placea sa le am.Si m-a bagat mai mult in ceata si am ramas tot la intrebarea asta: sa ma mai tund sau nu?

Deci intrebarea mea pentru azi e: Voi ce ziceti? Sa ma tund sau sa-mi las parul sa creasca? Tin sa precizez ca eu as vrea mai mult sa ma tund... dar voi tine cont si de parerile voastre.

Da, stiu... e groaznic ce face plictiseala din om, nu? Astept pareri totusi!

36 răspunsuri:
| Adina77 a răspuns:

Pai ce sa spun eu? Faci si tu ca si politistul care-si pune seara,inainte de culcare, pe noptiera, un pahar gol si unul plin cu apa.in cazul in care-i este sete, sau nu ii este...
Tunde-te! Aduci ceva nou in viata ta si mai scapi de-o grija.happy

| anonim_4396 explică (pentru Adina77):

Stiam bancullaughing. Mersi pentru raspunswinking

| Adina77 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere.

| danbnz a răspuns:

Rade căpățâna... până-ți crește părul o să-ți vina vreo idee happy

| anonim_4396 explică (pentru danbnz):

Da,e logic ce spui tu...dar nu, exclus! Oricum, mersi pentru raspunswinking

| Himera a răspuns:

Nu te tundeeee... stai asa 30 de ani si o sa ai toate sansele sa devii proaspata Muma a Padurii, nu te teme daca o sa te creada lumea ciudata, suntem multi in clanul asta, spre exemplu eu, mult iubita si admirata Himera, nu m-am mai tuns de 5 ani, nici cand am avut parte de parfum natural(sudoare) nici cand m-a napadit diavoliceasca boala mult temuta, V.A.R.I.C.E.L.A.,(variatia atitudinii rar induce electromagneti la apendice), nici cand iubitul meu drag, (am povestit intr-un raspuns anterior ce cine romantica de pomina am avut; hihi) a intentionat plin de pasiune sa linga locul, nici macar cand pisica mea mi-a facut semn din mustati si mi-a sugerat ca nu e frumos sa am parul mai lung decat ea. Nici cand.deci vreau sa spun ca am rezistat cu eroism in fata tentatiei de a-mi tunde si defrisa parul de la subrat, deci lasa scalpul liber si vino la mine cand va fi de 2 km, te astept cu caldura!

| grgdlk a răspuns:

Asculta de iubitul taulaughing) presupun ca esti baiat
asculta de iubitul taulaughing)rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru grgdlk):

Ar fi fost buna gluma daca eram baiat...dar sunt fatahappy

| grgdlk a răspuns (pentru anonim_4396):

Credeam ca esti baiat si mi s a parut amuzant ca ii cereai parerea stricta unui tovaras
in cazul asta.asculta de iubitul tautonguetonguetongue

| anonim_4396 explică (pentru grgdlk):

Da...hai ca te-am indus in eroarelaughing.No problem...Mersi pentru raspuns!

| missClumsy a răspuns:

Tunde-te. e mai interesant

| ßєtyPєтяσηєℓα a răspuns:

Pai daca tu vrei parul scurt si wizard" par lun tunde-te mediu(spre scurt) si poti sa-ti faci freze(fiecare coafura (lung scurt) are avantaje si dezavantaje)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presupun ca n-am dat prea multe detalii.Deci eu momentan sunt cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres si as vrea sa ma tund ceva in genul asta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum spuneam: nu te tundeeeee

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Daca imi dai un motiv bun pentru care nu vrei sa ma tund, promit ca ma mai gandesc...laughing

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci eu imi tocesc dintii dandu-ti argumente in raspunsurile anterioare si tu nici macar nu le citesti.sad

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Le-am citit, stai linistita...dar sa stii ca (virgula) scopul meu in viata nu e sa ajung Muma Paduriilaughing.Alt motiv mai bun n-ai?hee hee. Pana atunci hai ca trec si eu pe la tine sa vad ce ai facut cu cina aia romantica...winking

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, am ramas la partea in care il asteptam pe dragul, imbracata in costumul Evei, in pozitie de vaca in fata usii. Eu am asteptat f mult timp, caci il iubesc ca o nebuna, chiar daca mi-au intepenit mainile, ca sa nu mai pomenesc de anus si cand a venit momentul mult asteptat : deschiderea usii, stupoare! Era tata... Idiotul ala a venit beat acasa, a gresit usa, a dat peste baba din apartamentul nr 69 si a violat-o.

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Citeste aici si prima parte a povestii, daca n-ai gasit-o : http://www.TPU.ro/......iubitilor/

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Wow...da,tragiclaughing.Ma intreb ce a zis taica'tu cand te-a vazut in fata usii.in 4 labe! laughing

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

A vrut sa joace hopa-mitica cu mine, dar i-am dat cu toporul in cap. A 3-a zi mancam coliva...big grin

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Wow...si mai tragic.Priveste partea buna a lucrurilor: nu mai are cine sa te ia prin surprindere cand vrei sa ai si tu o noapte de neuitat cu iubitul tau!winking

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Blocul e plin cu oameni...+ cainele cotoroantei care sta deasupra mea.

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Atunci fa asa: stabileste o parola de acces cu iubitul tau si cand vine ii deschizi usa pe baza parolei, daca e altcineva...il bagi frumos de unde a venit, ca tu ai treaba!laughing

| Himera a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o iesi de la racoare, amaratu.

| anonim_4396 explică (pentru Himera):

Saraca de tine...nu mai fii trista! Lasa ca ai timp sa planuiesti tu alte nopti de neuitat, cat timp sta el la racoare.Asta daca nu se reprofileaza pe baza dorintelor celorlalti baieti "cuminti" de acolo.Deci mai intai asigura-te ca e pe calea cea buna si dupa...fa ce trebuie sa faci!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poneiule,eu am incercat sa fiu draguta cu tine (nu ca ai merita) dar vad ca tu vrei neaparat sa ajungi inamicu' nr.1.De unde si pana unde stii tu si iti dai cu parerea despre cum arat eu? Daca ai incercat sa pari interesant, uite ca de data asta nu ti-a iesit.Ti-ai pierdut timpul si ai scris juma' de pagina degeaba, ca e plina cu prostii si lucruri neinteresante.Si alta data te rog frumos sa-ti tii parerile pentru tine, da? "Interesantule"...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si stai calm ca nu te-am bagat eu la prieteni, cred ca Wizard a facut-o... daca nu-ti convine-nu-mi pasa! (DontSpeak)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...ce sa zic, ma bucur ca sunt asa funny si cand le raspund...increzutilor,sa zic.
DECI 1: Nu ma mira!
2: Parerea ta "inteligenta" pur si simplu pentru mine, nu conteaza.Tu vezi cu totul altceva decat vad ceilalti.
3: Cred ca ti-am spus dinainte ca nu eu ti-am cerut prietenia, da?
4: No comment.Dar ma gandesc ca poate ai vrut iar sa pari interesant si trebuie sa-ti spun iar ca nu ti-a iesit.Lasa-te de asta! (DontSpeak)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu de ce imi mai bat capul cu tine. Vorbesti ca prostu' fara sa stii ce si cum.Antipaticule...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"NOname - *ți-ar duetu să-ți fie! "
Am glumit,Pony.
Important e că ați dat-o la pace - tu i-ai zis ei că n-are sâni, iar ea a venit și te-a făcut antipatic!
Gata-am plecat la treabă. Vedeți poate nu vă mai certați p-aici cât lipsesc eu, da? S-a auzit și la tine DontSpeak?

| cargodrive a răspuns:

Tunde-te si apoi iti creste iar.Le faci 2 in 1. Te tunzi si il lasi sa creascu.Sincer mie imi plac fetele cu parul lungwinking.Dar aceasta parere nu conteaza.Cel mai simplu ar fi totusi sa iti intrebi inima.O zi cu zambet sa ai pa :*

| SfarcExotic a răspuns:

Unde sa te tunzi?

| anonim_4396 explică (pentru SfarcExotic):

La frizeriehappy

| SfarcExotic a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar de ce vrei sa te tunzi? il ai asa mare sau vrei schiimbare de look?

| Nash_John_1980 a răspuns:

Tunde-te si apoi lasa-l sa creasca