| Columbeanca97 a întrebat:

Bunaaa ^^ eu as vrea sa ma tund dar nu stiu cum, am parul lung dar nu foarte un pic trecut peste umeri si nu stiu cum m-as putea tunde sau idei de coafuri cum sa ma fac la par pentru ca nu mai vrea sa il intind cu placaa?big grin pls ideii. >Fundaaaaaabig grin

1 răspuns:
| Alinaaa17 a răspuns:

Buna! Pai pur si simplu. te tunzi cum crezi ca iti sta mai bine. dar nu foarte scurt pentru al putea prinde cum vrei u. intr.o zi intr.un fel.in alta zi altfel. sfatul meu e sa nu te tunzi fff scurt. sper ca ti.am dat un sfat destul de bun.care te poate ajuta. dar asta e parerea mea. si eu am placa.si nu prea ma mai fac... ci doar.ma mai impletesc cand am parul unde.si apoi imi sta super cool.