| lor3nutza a întrebat:

SUNT FATA si vreau sa imi mai fac o gaura in ureche in ce parte sa imi fac? Si stiti cumva unde face gauri in ureche in SIBIU?

Răspuns Câştigător
| BloodyDress a răspuns:

Hi,girl!:*
Buuun,deci la baieti e o regula ca daca iti faci in urechea stanga/dreapta esti gay.
La fete nu e deloc asa. Daca ai breton pe o anumita parte, te sfatuiesc si iti fac gaura in urechea opusa ( daca ai breton pe dreapta atunci iti fac in urechea stanga)
Daca nu ai breton, poti sa alegi dupa placul tau.Eu am in dreaptabig grin
Nu sunt din Sibiu, dar poti sa-ti faci ori la spital, ori la un magazin de bijuterii caci si acolo se fac.
Fundii?:*

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu am 4 gauri pe partea stanga, mi le-am facut la un magazin de bijuterii cu pistolu special, dar nu sunt din sibiu, te poti interesa pe net sau la magazinele de bijuterii poate au, sau te poti duce la medicul de familie sa ti le faca cu acu cum le face la copii mici, la fetite, este ok

| lor3nutza explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri mi-am facut la o asistenta ieri pe la 6 in urechea stanga si e sooooper dar inca ma doare putin...

| Issabela26 a răspuns:

In partea stanga nu se fac gauri in partea dreapta happy din ce stiu eu

| IAMKENNETH a răspuns:

Pe partea stanga se fac. happy

| boris6288 a răspuns:

Daca vrei un pears poti incerca

http://www.getwild.ro/......flash.html