| BalacHamud a întrebat:

Sunt un baiat si mi-am luat o pereche de bascheti. Dar nu stiu cum sa-i port. Daca imi puteti ca niste sfaturi sau daca nu niste site-uri.

Funda

3 răspunsuri:
| marpey16 a răspuns:

Adica nu stii cu ce sa ii porti? Daca asta era intrebarea atunci: Poti sa ii porti cu jeansi skinny sau drepti (daca esti super slab mai bine drepti)- culoarea jeansilor poate fi oricare, depinde de stilul tau (pot fi colorati sau negri sau clasici, de denim- dar, sa fie simpli, nu cu brizbrizuri de genul fermoare si buzunare pana jos) si cu un T-shirt (din nou, depinde de stilul tau- poate fi un T-shirt mai funky, cu imprimeu, poate in culori tari, ca rosu, sau poate fi clasic, mulat, in culori pastelate- negru, crem, alb-, cu decolteu in V). Si, daca vrei si o jacheta, poti opta, din nou, in functie de stil, pentru un hanorac (pentru stilul mai funky) sau pentru o jacheta de baseball sau un sacou, pentru stilul clasic.

| Loser8299 a răspuns:

Eu as zice sa incerci sa ii porti pe cap, si sa iti mai pui si o caciula peste.

| BalacHamud explică:

Nu vreau sa stiu cu ce ci CUM