| Fatalis a întrebat:

Mi-am luat o pereche de bascheti si vreau sa ii port impruna cu blugi insa nu blugi din aceia stramti, ci putin mai largi. Eu vreau insa sa ii tin bagati inauntrul lor fara sa imi iasa pe afara pentru ca par naspa rau. Ce idei imi puteti da ca sa ii port cat mai stylish?

Răspuns Câştigător
| ibaal a răspuns:

Cui ii pasa!? laughing atat timp cat esti curat si decent...atitudinea face totul!

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Lasa baschetii pentru la primăvară. Acum e vremea cizmelor, ghetelor sau bocancilor.

| gothicbat a răspuns:

Cum vrei tu.

| iKlouD1 a răspuns:

Eu zic sa ii porti cum crezi tu ca e mai bine pentru tine. Parerea ta conteaza, nu a celor din jur.