| Monique27 a întrebat:

Tinand cont de faptul ca ma spal pe cap la 2-3 zile, cum asa putea face ca parul meu sa ne se mai ingrase atat de des? Cel mai logic raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

N`ai cum, pentru ca parul tau are nevoie de acel sebum care`l secreta parul tau, altfel parul tau ar devenii casant si foarte uscat!

Opteaza pentru un sampon Every day, care are o concentratie mai usoara si poti sa-l folosesti zilnic daca este necesar

2 răspunsuri:
| StanAnaMaria a răspuns:

Pai uite de exemplu daca te spelii cu balsam sau folosesti o masca de par trebuie sa iti dai doar la varfuri pentru ca daca iti dai pe tot parul se ingrasa. Daca tii mana toata ziua prin el se ingrasa, daca stai intr-un loc cu mult fum de tigara sau la bucatarie toti acestii factori ingrasa parul! Dar logic este ca parul sa fie spalat o data la 2-3 zile!

| daniela50 a răspuns:

Sau,din nou eulaughingam gasit un spray uscat tot la oriflamelaughing:Xil iau luna astawinkinglaughing