| rihanna7865 a întrebat:

voi cum ati scapat de petele rosii ramase de la cosuri?/

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

o crema hidratanta cu argila

| MadRaven a răspuns:

Se duc in timp dar daca vrei sa accelerezi vindecarea spalate dimineata si seara cu Dove, intr-o sapt -2 ai scapat complet de ele!
Numai binehappy

| darriya a răspuns:

Cu crema de galbenele! da-te cu ea inainte de culcare si vei vedea in timp ce fata fine vei avea! fara pete!

| sabrina103 a răspuns:

Crema galbenele nu in exces. Daca petele sunt mai mari poti sa dai cu cea de cicatrici sau tataneasca(cred). Cu cea din urma mie mi-au trecut cicatricile de la vaccinuri.

| Capriciu a răspuns:

Petele se trec si fara nimic, insa ca mai repede sa iti treaca poti sa te dai cu tinctura de galbenele so procuri de la farmacie.Eu la fel am folosit si chiar sunt multumita, insa sa te speli pe fata inainte de a te da cu ea. Sper ca te-am ajutat!

| xesusn a răspuns:

Se duc in timp

| naomigrecu a răspuns:

Ele se duc in tip nu trebuie sa la tratezi neaparat! happy