| Aly64 a întrebat:

Hey TPU,
vreau si eu un program de modificat poze in afara de PhotoScape, PhotoShop si Photo Instrument.
Imi trebuie ca sa fac un colaj din mai multe poze ca aici :
http://weheartit.com/entry/7031392
Va rog mult! Dau fundita;*

6 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Eu pentru trucat pose folosesc Gimp 2. 6 love struck

bye bye:*

| TeoCaramel a răspuns:

Mai este picasa 3.Nu stiu prea multerolling on the floor))))))))))Dar este pe photo scape...Uitate...Pe pagelwinking

| s73f1 a răspuns:

Photo Funia sau Picasa. Te-as sfatui Picasa are multe optiuni si colaje si tot ce vrei si este si mai performant. Poti lua ochii rosii tot felul de optiuni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ aluna
Da, il pot face in PhotoScape,
dar din cate stiu marginile care in poza aia de la link sunt negre, la photoscape sunt albe.

| claudiad a răspuns:

Poti face asta si in photoscape, nu inteleg de ce doresti alt program. Eu folosesc doar photoscape si photoshop big grin. Btw, colajul acela este adorabil.

| aluna_1325 a răspuns:

Pai colajul acesta il poti face in PhotoScape!