| Misterygirls a întrebat:

Hey! Vara asta vreau sa imi fac suvite, insa am parul negru si nu stiu ce culoare mi s-ar potrivi si mi-ar iesi bine.Voi ce imi recomandati? (Si baietii isi pot da cu parerea laughing )
Funda! :*

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ai putea sa iti faci saten sau albastru mai inchis. Arata ciudat cu o culoare total diferita, cum ar fi blond.

| Serban_Andra_1999 a răspuns:

Ai putea sa iti faci portocaliu....sau roz

| MariaCorinaaaa a răspuns:

Pai daca ai parul negru fa-ti suvitele cu un rosu spre maro sau saten mediu sau chiar blonde happy :*

| DanielaRaluka a răspuns:

Pai daca vrei neaparat suvite iti poti face cappucino dar tot cu acea nuanta iti poti face si pe la varfuri. Sper ca te-am ajutat. Funda? :*
.