| Dianadidii a întrebat:

Hey✌️ voiam sa va intreb ce parere aveti despre sprancenele lui Cara Delevingne, desigur daca o stiti!

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Mie imi plac.Le urasc pe cele cu sprancene prea subtiri.Defapt ce drept as avea sa le urasc, dar pur si simplu nu-mi plac.

5 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Sunt oribile dar stii tu vedetele pot sa aibă si sprincene impreunate si tot frumoase l-am crede...
In schimb ea este frumoasa, oricum ma gandec ca nu este alegerea ei princenele pe care le poarta.

| Byucc a răspuns:

Omg o ador pe Cara

| Dianadidii explică (pentru Byucc):

Si euu ❤️

| Byucc a răspuns (pentru Dianadidii):

Asa e de frumoasa

| Ducsy a răspuns:

Sunt frumoase, pentru fata ei ii sta bine... mie una mi se par prea groase, dar fiecare are placerile lui! happy