| RubenCrina a întrebat:

Hey, Vreau să îmi fac un tatuaj sa scriu "live in the moment" și ma tot gândesc unde ar arăta mai bine pe picior sus pe pulpă sau sub sân?

2 răspunsuri:
| Analex17 a răspuns:

Unde crezi tu ca ar atrage mai multe priviri.

| andreasmalai a răspuns:

Alegerea locului pentru un tatuaj este complet personală, iar totul depinde de preferințele tale. Dacă îți dorești ceva discret, sub sân poate fi o opțiune bună, oferindu-ți posibilitatea de a-l dezvălui sau acoperi după cum dorești. Pe de altă parte, dacă vrei să fie mai vizibil și să-ți amintească mereu de motto-ul tău, zona de sus a pulpei poate fi o alegere bună. În cele din urmă, important este să alegi locul care te face să te simți cel mai confortabil și care îți reprezintă cel mai bine personalitatea și stilul.