| AndreiAndrei1976 a întrebat:

Am o problema. L-am rugat pe tata sa îmi faca pe picior, sus la pulpa și la un moment am simțit mana lui pe langa penisul meu. Credeți ca este gay?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ti-a pus mana din greseala si nu mai crede ce vezi pe la televizor si pe site-urile pe care te uiti! Nu-i gay ca nu degeaba te-a facut cu mama ta!

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O intrebare o leaca mai "inteligenta" n-ai reusit sa formulezi?

| Emilian65 a răspuns:

Mai Andrei, ai spus ca l-ai pus pe taicatu sa-ti faca pe picior. Ce sa-ti faca? sa te mangaie, sa te maseze sau sa-ti dea cu frectie? Poate taicatu din greseala a ajuns cu mana si in zona penisului tau, asta inseamna ca este gay? Daca era gay, asa cum zici tu, nu te mai facea pe tine sa razi tu acum de el.

| LoveSleep a răspuns:

Cred că trebuia să continui: ...ca și mine?

| minrest a răspuns:

El nu este. A dat cu mana sa vada cat poate sa faca cursa de lunga. Dar tu de ce nu ai o atitudine mai relaxata fata de sex? De ce trebuie sa cauti o explicatie sexuala pentru orice?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mana era pe lângă...
Poate ajunsese din întâmplare, o data ce îți făcea masaj pe picior, sus la pulpa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic despre tac-tu, dar tu cu siguranta esti prost.

Răspuns utilizator avertizat
| fqwaf a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa te termini cu prostiile.