| Bia01 a întrebat:

Hey! Vreau sa ma adresez fetelor in special. Ce parere aveti despre skateri? Mama mea spune ca sunt urati dar mie mi se par destul de draguti. :d

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Sunt dragutii, intr-adevar, merg in special cu blugii.Cu altcevaa, nu-mi plac. Sper ca te-am ajutat.Alege ce iti place tie :*

7 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Da sunt frumosi. Funda? Te rog. Mersi

| Pixel2009 a răspuns:

Unii sunt foarte draguti, dar nu cei cu f multe piercing`uri happy

| lolly1130 a răspuns:

Wow sunt de aceeasi parere cu tine,iar daca mama ta spune ca nu sunt dragautzi e din cauza vremuriilor care s-au schimbat >Crede-ma, ca in tiineretea mamei tale nu vedeai prea mult skateri, insa gusturiile nu se discuta(p.s asa e si mama mea cu rock-ul)

| Bia01 explică:

Unii au inteles skateri--baieti rolling on the floor ma refer la adidasi xD

| Kessux a răspuns:

Prietenii mei se dau cu placa dar nu sunt gen skater, sunt mai mult Emo si m-au invatat si pe mine cateva miscari.In general skaterii sunt draguti si de treaba, fac glume bune, am cunoscut si cativa Skater Boys de asta zic.Depinde de caracterul omului, nu trebuie sa-l judeci dinainte happy

| Nobody_8784 a răspuns:

Mie nu mi se par uratiwinking
love struck =p~

| alexandra_9547 a răspuns:

Cu siguranta sunt interesanti... depinde foarte mult de ceea ce au si in cap nu doar pe ei si felul in care arata.De exemplu,la mine in oras,sunt cativa skateri cu care ai da orice sa te imprietenesti, nu doar din cauza faptului ca sunt draguti din punct de vedere fizic, dar sunt foarte de treaba si te poti baza pe ei...