| anonim_4396 a întrebat:

Hey. vreau sa merg la cosmetica la pensat.am o intrebare.imi trebuie programare? si cat costa un pensat? funda +voturihappyURGENT!

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Da,iti trebuie programare dar,spre exemplu, in cazul meu, m-am dus pe "nepusa masa" si am spus ca am nevoie urgent de un pensat si m-a pensat.Un pensat costa in jur de 10 -25 Ron(cel mult!).

| Biia14 a răspuns:

Buna! Daca te duci la pensat iti trebuie programare.Pretul depinde de salon.Acum cateva zile m-am pensat la cel mai cunoscut salon din oras si a costat 15 lei.Pana atunci ma duceam la un salon din apropiere si costa 8 lei.Multa bafta. Funda?:*

| Mimi58 a răspuns:

Costa intre 7-16 lei depinde si programare se face numa la unnele saloane

| Florentina_5643 a răspuns:

Hey. nu iti trebuie neaparat programare(depinde de salon) iar un pensat costa cel putin 9 lei si e pana in 30 de ron cam asa.

| Mihaela111 a răspuns:

Incearca sa te duci la un salon (in cazul in care nu ai niciun numar de telefon de acolo)si daca ai noroc poate e liber dar cel mai bine ar fi sa ceri numarul de telefon al salonului si sa iti faci o programare cu cateva zile inainte, iar in legatura cu pretul depinde la ce salon mergi.