| Havyna a întrebat:

Dacă vreau să sun la salon să-mi fac o programare la pensat, cum trebuie sa ma adresez?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intrebarea asta mi-a amintit ca trebuie sa ma duc la pensat

| darrio2007 a răspuns:

Spui exact ce vrei. La modul politicos. Te-ai nascut ieri?

Bula
| Bula a răspuns:

Buna dimineata /ziua /seara!
As dori sa ma informati cat costa o sedinta de pensare si daca puteti sa-mi faceti o programare la data x, preferabil intre orele a-b.

| anonimg a răspuns:

Deji_Emanuel-Andrei_2001 a raspuns bine. Nu uita sa intrebi si cat costa, si cam cat dureaza.

| FaraNume1245 a răspuns:

"Bună ziua, doresc o programare la pensat în ziua x.".

| Catalina990099 a răspuns:

"Bună ziua, m-ar interesa daca aveti un loc liber la pensat pe data de...ora..." dacă da, o rogi pe doamna de acolo sa te programeze, daca nu, o întrebi cand are un loc liber. Poti întreba si pretul la telefon.

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a răspuns:

Buna ziua, doresc sa fac o programare la pensat, cand pot veni?