| Deutza_4524 a întrebat:

Hey. vreau si eu niste sfaturi, ce trebuie sa fac sa imi stea parul drep drept.il intind cu placa. dar dpa apx 2 ore incepe sa mi se electrizeze

Răspuns Câştigător
| chels95 a răspuns:

Foloseste masca de par Elseve nutri-gloss pentru ca il va netezi si ii va da strlucire. Apoi indreaptal cu o perie rotunda in timp ce il usuci. La final va fi mai aranjat si iti va fi mult mai usor sa il indrepti cu placa. Dupa ce l-ai indreptat si cu placa vei vedea ca va sta drept pana la urmatoarea spalre. Asa fac eu si merge.

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Dai in el cu fixativ.

| Wanderer a răspuns:

Ai pute pe linga placa de intins parul sa folosesti si un sampon special cand te speli pe cap. Mai exista si spreiuri speciale pe care le poti cumpara de la magazine de frumusete.

| chucky_8545 a răspuns:

Daca ai parul mai aspru, foloseste neaparat niste masti de par[de la Kalos, de unde vrei tu, poti cauta informatii despre asta pe google], si fereste-te neaparat de umiditrate...
Si conteaza si ce placa ai happy trebuie sa fie neaprat de 200 de grade :p happy
Pupici