| Maria_Bianca_Biutza_1989 a întrebat:

Hey!
Vreau suvite dar mi-am facut cu violet de gentiana si cu albastru de metilen am auzit ceva de castelania(pentru suvite roz) si de apa oxigenata (pentru suvite blonde) insa de apa oxigenata am auzit ce iti face rau la par... Deci ce spuneti despre castelania si apa oxigenata? E URGENT!

Răspuns Câştigător
| AndradaElena15 a răspuns:

Castelania este secretul a multor coafeze, e ok, crede-ma, ti-l recomand! Sticluta o iei de la framcie si e ieftina.

1 răspuns:
| Azazea a răspuns:

Eu mi-am refacut parul roz cu Castellani acum 30 de minute si e super, nu face rau parului deloc, insa se duce destul de repede, la 3-6 spalari...