| CristinaCristi a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu suvite de exemplu cu violet de gentiana am auzit ca mai sunt si alte "substante" care coloreaza parul care sunt?

Răspuns Câştigător
| Lexus28 a răspuns:

Albastru de metil(iti poate iesi verde), henna ( care are nuante de blond, roscat, saten si negru), castelani(care iese roz), rosu carmin. Cam astea sunt, insa ai mare grija sa nu colorezi toata baia tongue

1 răspuns:
| Infernia a răspuns:

Da! Albastru de metil de ex.si mai sunt culori dar nu stiu cum se numesc: sunt galbene, rosii.etc happy