| Shara17 a întrebat:

Hey! Vroiam sa ma ajutati... vreau sa "votati" care rochita vi se pare cea mai potrivita pentru balul bobocilor ( avand in vedere ca se va face in club si voi participa si la miss): 1- http://www.wildfashion.ro/rochii/m199-rochie-seara-dama

2- http://www.wildfashion.ro/toate-produsele/c175-1-rochie- sexy-seara
Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Mie imi place mai mult a doua rochita. E mai draguta si e foarte usor de accesorizat fiindca e pe negru, iar la culoarea neagra merge orice alta culoare.
Pa, pa!

| iDangerous a răspuns:

Caută ceva mai decent. Nu cred că vrei să ţi se atragă atenţia chiar în ziua "cea mare" că ai ales o ţinută demnă de milă. Alege ceva mai elegant şi puţin mai lung.

| Shara17 explică (pentru iDangerous):

Voi atasa ceva la ea, dar doar la vals, nu cred ca trebuie sa imi aleg ceva lung chiar asa devreme ( am tot timpul mai tarziu).

| iDangerous a răspuns (pentru Shara17):

Nu m-am referit la ceva până în pământ. Crede-mă că vei străluci mai mult cu o rochie până deasupra genunchilor. Fii naturală.

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna! kiss A doua rochita e mult mai draguta si e mai usor de asortat. Acum tu decizi happy.

| SirAnarchyOSD a răspuns:

2.

| nothingggg a răspuns:

Sincer mie imi place mai mult 2 happy Si iti urez succes la bal :*!