| Ofetitsaa a întrebat:

Heya! De curand am citit despre tinctura de propolis si mabazon cum ca daca le folosesti poti scapa de cosuri.Intrebarea mea este:a mai folosit cineva? ce rezultate a dat? cum se aplica? si daca ma scapa de pete fiindca eu nu prea mai am cosuri doar pete ramase de la ele si ma intereseaza mai mult inlaturarea petelor.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Mariinaa a răspuns:

Eu am folosit si inca folosesc, iti recomand, in minim 2 zile rezultatele sunt vizibile, in timp si petele devin mai putin pigmentate.

| babyalexa a răspuns:

Mibazonul este foarte bun, chiar si pentru semnele lasate de cosuri, iar despre tinctura de propolis am auzit numai lucruri bune dar nu am folosit-o deci nu pot zice mai multe.