| anonim_4396 a întrebat:

Am avut foarte multe cosuri pe fata si le-am stors, de curand Am folosit Zineryt si am fost surprinsa in mod placut sa vad ca nu mai am niciun cos pe fata, doar cateva pete rosii ramase de la cosuri!
Ce remediu stiti pentru a scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Crema de galbenele este foarte buna

2 răspunsuri:
| petruta a răspuns:

Buna alyna trebuie sa fi bucuroasa acum ca peste 2 3 luni iar o sa iti apara si tot asa ca si eu am folosit zineryt si eram asa de fericita si peste 2 luni iar mi-a aparut da mia imi aparea cate unul doua in fiecare zi si mia mi se faceau mai mari dar acum nu stiu cum e fata ta.Pana intr-o buna zi pana ce,am fost regulat la o cosmetica medicala, si am folosit toata gama de creme Vichi Normaderm,zi noapte gel de curatat si tonic(e cam scump dar face toti banii si iti ajunge destul de mult asa ca pare mult doar la achizitionare).
N-am stat deloc in casa pentru ca n-aveam cum, ca ieseau prietenele mele prin parc si ieseam si eu ca ele dar am uitat, cremele le gasiti doar in farmacii, acum este si o promotie.

| Linda100 a răspuns:

Maryen4all are dreptate. Foloseste o crema de galbenele cu argila si da-te cu ea seara iar dimineata vei avea tenul perfectbig grin.
Succes.