| Cristian_Miruna_Maria_1999 a întrebat:

Heyy! Am nevoie de putin ajutor, urgent! Mi-am cumparat niste gene false, nu scumpe am dat pe ele 4 lei si stiu ca nu sunt de calitate, dar intrebarea mea este : am neaparat nevoie de acel lipici DUO pentru gene false, sau il pot folosi si pe cel pe care l-am primit la genele cumparate? Intreb asta pentru ca mi-e frica, lipiciul nefiind de o calitate ridicata, acesta sa nu se mai dezlipeasca. Raspunsuri urgente va rog, dau fonditza!

Răspuns Câştigător
| dididedediu a răspuns:

Pai si eu mi-am luat gene si lipici si nu a fost bun, acum depinde de ce lipici ai tu..ai grija ca este care ii gol.eu zic mai bine sa iei lipici care ii putin mai scump pentru ca eu mi-am luat ieftin si nu a fost nimic in el.BAfta!

1 răspuns:
| Mikministrellia a răspuns:

Nu, nu este neaparat
FUNDITA happy