| noName_8681 a întrebat:

Imi plac foarte mult genele false. Mi-am tot cumparat de pe la magazine dar nu erau de nici o treaba sad. Puteti sa imi recomandati o firma de la care sa imi cumpar gene false de o calitate superioasa. plss

Răspuns Câştigător
| tzipikao a răspuns:

Aa si cel mai important pentru genele false e adezivul pe care`l folosesti cand le lipesti este un adeziv duo adhesive parca se numeste cand il aplici este alb dar cand se usuca devine invizibil si e bun si pentru gene false si pentru strasuri. Il au si pe siteul pe care ti l`am dat dar din cate vad nu il au pe stoc momentan

3 răspunsuri:
| sabinuk89 a răspuns:

Eu am primit cadou niste gene false de la ARTDECO. E o firma cunoscuta de machiaje & co. Erau chiar ok!

| Mariana1993 a răspuns:

Buna! Eu personal folosesc de cateva luni gene fir cu fir. uite, iti las un link sa citesti mai multe despre ele si sa vezi daca ti se potrivesc - http://mamabuna.blogspot.ro/......stii.html. Pupici!