| RennaM a întrebat:

Heyy! ce freze as putea sa-mi fac avand in vedere ca sunt tunsa in stil cleopatra scurt cu breton cam asa
http://img.garbo.ro/images/article_pictures/slideshows/5 364__1320064957.jpg

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Incearca sa pui o bentita, o esarfa in loc de bentita sau ai putea sa prinzi bretonul sus daca merge sau apuci pe tot.hee hee)

| inasweet a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu prea ai pentru ce sa optezi, lungimea parului tau este destul de mica, asa ca este ok daca il lasi asa si ai grija sa fie intotdeauna bine indreptat.
mai bine esti sigura ca este ok, decat sa risti si sa te simti complexata. este o tunsoare frumoasa, profita de ea, iar dupa ce te plictiseti, poti incerca sa iti vopseti varfuriloe rosii sau blonde...

| RennaM explică (pentru inasweet):

Da am suvite blonde (sunt bruneta) si mersi de raspuns da mai astept