| кא๔ a întrebat:

Heyy. cum credeti ca ar trebui sa imi prind parul. vreau idei cat mai nebune... tinand cont ca am breton drept pana la ochi si parul meu este saten deschis lungime medie si la varfuri ondulat ( adica in toate directiile)
MAm plitisit sa il prind in coada la spate si sa las bretonu asa sau sa pun o bentita... cateva ideii?/ care le pot face singura acasa... tnx. funda.big grin

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Poti sa iti prinzi o coada de cal intr-o parte, sau sa ti-l prinzi foarte sus. Poti sa ti-l impletesti si sa-l pui intr-o parte, lasand breton liber, facut cu placa. Cauta pe youtube videouri, sunt o gramada!

1 răspuns:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Două codiţe la spate, gen şcolăriţă happy E funny şi sexy, iar părul sub control. Eu l-am purtat aşa la mare, ca să nu se mai facă creţ şi urât de la umiditate... şi cred că-l am cam ca tine: cu breton până la ochi, lungime medie, blond închis.