| Mandy4105 a întrebat:

Miercuri am banchetul de sfarsit de clasa a 8-a si nu am nici o idee cum sa imi aranjez parul... este saten deschis de lungime medie tuns in scari si este putin ondulat (natural)... Va rog mult sa imi dati niste idei!

Răspuns Câştigător
| Sarahh a răspuns:

Paii` poti sa iti indrepti parul; x. Va iesii` extraordinar =p~. Sau daca nu` un coc facut la coafor e pana in 2o de lei.; x. :*. Sauu` daca nu. Fa`tsi bucle multeee; x. Vei fii` sclipitoare :*. Pwpici. Distractie placuta.

2 răspunsuri:
| White13 a răspuns:

Du-te la coafor, pentru o asa ocazie merita; odata termini a 8-a si ai banchet...acum, faci cum vrei, dar cel mai bine este sa te duci la coafor! PUPICI! :*:*:*

| AnaCioba a răspuns:

Schimba ti lucul impresioneazati colegii. de exemplu du-te la coafor si fa ti suvite blonde. sunt sigura ca iti va sta bine