| Kidd a întrebat:

Heyy. Fetelor ce culori sau modele folositi pentru unghii? :d. Patrate sau rotunde? Mari sau mici?

19 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Roz si alb, patrate mijlocii

| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Patrate si mari acum le'am mai taiat deci sunt maricele
culori:cele aprinse de vara roz, coral, rosu etc
de obicei le las simple dar uneori imi lipesc decoratiuni pentru unghiihappy

| Bebelushaaː a răspuns:

Patrate
Mari
Oje :-? Roz. Negru, French alb sau roz, Albastru deschis.
Si la french imi lipesc un fluturash/ inimioara/stelutza de genul: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:0 iar apoi dau cu lac peste. pupici

| DennK a răspuns:

Patrate, Mari

| SMTHING a răspuns:

Deci, Roz deschis cu sclipicilove struck arata super, La rotund,, Mijlociilove struck

| Crisstina a răspuns:

Mari, patrate, foarte colorate (mov, roz, rosu, albastru) cu diferita modele pe ele, pe care mi le fac eu cu ajutorul unei scobitori sau cu ajutorul unde-i pensule subtiri. Nu ca as fi modesta, dar am talent si rabdare la asa ceva. Niciodata nu le am simple.

| Breakingthehabittonight a răspuns:

Din cate stiu eu anul asta se poarta cat mai natural, dar oricum daca vrei sa iti mentii un pic de stil poti sa oftezi pentru. niste culori aprinse, vii cum ar fi rozul, turcoaz, albastru, galben, portocaliu-numai sa fie vii (nu stillul ala -spalacite)...am observat ca se mai poarta si noantele aproppiate pielii cum ar fi albul, bejul etc.
si totusi daca vrei o manichiura frumoasa nu exagera cu modelele(de ex. -alegi o culoare cum ar fi un alb si fa o mica bulina, sau o floare, orice ceva simplu si frumos in coltul de jos sau de suswinking.

eu le am acum medii si patrate...cu alb sus si lac=french stille(nu mai mi-am vazut unghiile vara asta de la oja)

| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Întotdeauna pătrate şi mari.Modelele sunt mii iar culorile la fel.Pe unghii îmi place aproape orice.Sunt lucrurile de bază la o femeie.Pe lângă corp şi o faţă frumoasă, unghiile te fac foarte sexy.happy
Bye!kiss

| raluucaa a răspuns:

Mari si patratehappy

culori: toate culorilebig grin

MOdele: flori, stelute, fluturasi...french.etchappy

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Eu le am french smug mari si patrate love struck

| ElenaMaria a răspuns:

Le-am avut si rotunde si patrate.Depinde cum simt. Le schimb foarte des.Eu le am mari si ba le fac patrate ba rotunde.Rotunde parca se rup mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrate si incolore happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate culorilewinking
Rotunde, mici happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrate mici http://sp2.ro/3178c3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrate... si ma dau cu oja crem(culuarea pieleii)... arat super fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru scumpa e superb

| spendsense a răspuns:

Eu nu le am nici patrate nici rotundehee hee Lungime. intre. Le fac french sau doar cu lac. mi se pare mai safe.

| denisuk a răspuns:

Sincer eu una le prefer scurte si patrate culori vi si mate cum ar fi verde, albastru, portocaliu, non-culori alb si negru (bej c un strat d lac transparent )