| anonim_4396 a întrebat:

Heyy :*, parintii mei nu ma lasa sa imi dau gaura in cercel, si m-am gandit la cercel cu magnet ca si acesta http://img1.etsystatic.com/000/0/5466817/il_170x135.1983 05343.jpg, aveti idee unde as putea gasi in Craiova sau pe vreun site?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Cum să îţi dai gaură în cercel? Găseşti oriunde, în orice magazin cu produse cosmetice, cercei etc.

| AlleSss a răspuns:

Bună. Nu merge link-ul.
Baftă.

| Pufulete456 a răspuns:

Nu merge linkul straight face

| Lisssssssss a răspuns:

Sa iti dai gaura in cercel? straight face rolling on the floor))))))))))