| SueElla a întrebat:

Heyy! Saptamana viitoare, duminica trebuie sa merg la un botez, dar nu prea am idei cu ce sa ma imbrac si cum sa imi fac parulbig grinIl am pana la cot, saten. Dau fundita si vot!

5 răspunsuri:
| FollowTheLight a răspuns:

Nu incerca sa arati prea sofisticata, pana la urma e botez nu nunta! Imbraca o rochita draguta de vara, niste opincute, un bolero, si fii sigura sa nu uiti sa iti iei si accesori potrivite pentru tinuta.Parul til poti face cam asa http://www.wedding-dresses.tk/bridal-hair/9952-2011-braids.html Distractie placuta pentru. duminica!;)

| andru8700 a răspuns:

Parul,avand in vedere ca este botez si nu se mai poarta coafiurile sofisticate, ii ceri la coafeza ceva simplu dar elegant, incearca sa porti o rochie mai timida dar eleganta care sa-i dea gata pe toti

Răspuns utilizator avertizat
| kosminica a răspuns:

Http://www.hermosa.ro/....../index.php
Este o rochie foarte draguta pe care si-a cumparat-o sora mea vine mult mai bine decat in poza aceasta si e si eleganta e numai buna pentru un botez.
Si iti poti lua o pereche de sandale care sa se potriveasca si niste bijuteri poate ai si pe acasa ceva.