| anonim_4396 a întrebat:

Heyy! stie cinvea daca "Zynerit" e bun pentru cosuri(acnee) si daca se poate lua fara retetahappy mersi!

4 răspunsuri:
| onlyketoops a răspuns:

E chiar super bun.Eu l-am luat fara reteta, insa dupa ce l-ai "preparat"trebuie sa-l folosesti cam intr-o luna ca nu prea isi mai face efectul dupa. Oricum, dupa o saptamana si ceva nu mai ai nici un cos!

| ge0rgy a răspuns:

Aa Zynerit? este foarte bun! eu mi-am cumparat deoarece aveam multee cosuri, m-am facut bine bine seara cu el si dimineata nu mai aveam aproape nimic!:O iar dupa ce m-am mai facut inca odata au disparut pentru tot deauna! iti recomand sa il cumperi!

| AndreeaAnd a răspuns:

Si eu am avut si sunt foarte multumita de rezultate. Trebuie folosit seara inainte e culcare si dimineata pentru rezultate bune. Trebuie folosit timp de o luna. Il poti lua si fara reteta.

| Pheno a răspuns:

Fratemiu' a luat zynerit.si sincer nu prea am vazut mari progrese.na, poate el nu se dadea cum trebuie, sau cand trebuie. oricum, nu cred ca trebuie reteta.