| ****TiNaaaaa**** a întrebat:

Heyy TPU. am si eu o intrebare. am 1.73, si 12 ani as vrea sa ma apuc de voley in iasi stiti undeva unde pot face? si inca ceva. se slabeste de la voley?:* mersi anticpat FUNDAA pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Bojthe a răspuns:

Ai 1.73 la 12 ani. Eu am 13 ani si am 1.45 ti-as recomanda mai bine inot slabesti mai tare de la volei nu cred ca slabesti doar te inalti

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ieseslabestedelavoleiwinkingbaftashiteimplorrfundaaaaapuppy dog eyes

| ****TiNaaaaa**** explică:

Imi dati si mie un raspuns?big grin