| Darcky a întrebat:

Heyy TPU.Am si eu o intrebare : ce deodorant pentru sub-brat imi recomandati? Imi trebuie unul care sa previna sau sa impiedicare transpiratia, nu imi trebuie fara pete, ca am masina de spalat, dar urasc sa incerc tot felul` de chestii si sa am acelasi rezultat. Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| LikeeChocolate a răspuns:

Cel mai bun deodorant pentru sub-brat este mennen speed stick si tatal meu il foloseste si nu miroase de loc cand transpira.

| Caro34 a răspuns:

Super bine miroase si-i calitativ OK si Nivea pentru barbati! Mare atentie sa nu contina parabeni fiindca-s toxici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu folosesc Nivea invisible. Nu pateaza deloc, nu miroase deloc si tine 24 ore.

| wishgranter a răspuns:

Cele mai bune sunt Rexona si Mennen speed stick. Si eu le folosesc si te tin protejeaza foarte mult.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Incearca Nivea Inivisble, foloseste tatal meu!

| OnuOnulică a răspuns:

Mennen Speed Stick ( Albastru )

| AñöñymúoüS a răspuns:

Mennen Speed Stick cred eu ca este cel mai bun, sincer si eu il folosesc si sunt multumit, dar nu face greseala sa te dai cu tot felul de spray-uri cand esti transpirat pentru ca o sa miroasa mai raulaughing

| monutza90 a răspuns (pentru monutza90):

Scuze am facut o gafa, nu m-am uitat atent la nume asta e de femei.Pentru barbati cumpara-ti nivea man, este albastru tot, tot lichid

| Darcky explică (pentru AñöñymúoüS):

Ma dau dimineata inainte de scoala, dupa ce ma spal, eu cred ca asa e normal happy

| Bondarel99 a răspuns:

Am incercat nivea, garnier, rexona etc. toate de pe piata si pot sa-ti recomand dove, asta mi se pare cel mai bun.Iar daca nici asta nu te multumeste atunci ar trebui sa te duci la un specialist ca sa te scape de transpiratie...

| AñöñymúoüS a răspuns (pentru Darcky):

Asa e si normal si corectwinking