| Darcky a întrebat:

Heyy TPU.Am si eu o intrebare : ce deodorant pentru sub-brat imi recomandati? Imi trebuie unul care sa previna sau sa impiedicare transpiratia, nu imi trebuie fara pete, ca am masina de spalat, dar urasc sa incerc tot felul` de chestii si sa am acelasi rezultat. Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Am incercat nivea, garnier, rexona etc. toate de pe piata si pot sa-ti recomand dove, asta mi se pare cel mai bun.Iar daca nici asta nu te multumeste atunci ar trebui sa te duci la un specialist ca sa te scape de transpiratie...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu folosesc Nivea invisible. Nu pateaza deloc, nu miroase deloc si tine 24 ore.

| OnuOnulică a răspuns:

Mennen Speed Stick ( Albastru )

| Caro34 a răspuns:

Super bine miroase si-i calitativ OK si Nivea pentru barbati! Mare atentie sa nu contina parabeni fiindca-s toxici.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Incearca Nivea Inivisble, foloseste tatal meu!

| monutza90 a răspuns (pentru monutza90):

Scuze am facut o gafa, nu m-am uitat atent la nume asta e de femei.Pentru barbati cumpara-ti nivea man, este albastru tot, tot lichid

| LikeeChocolate a răspuns:

Cel mai bun deodorant pentru sub-brat este mennen speed stick si tatal meu il foloseste si nu miroase de loc cand transpira.

| wishgranter a răspuns:

Cele mai bune sunt Rexona si Mennen speed stick. Si eu le folosesc si te tin protejeaza foarte mult.

| AñöñymúoüS a răspuns:

Mennen Speed Stick cred eu ca este cel mai bun, sincer si eu il folosesc si sunt multumit, dar nu face greseala sa te dai cu tot felul de spray-uri cand esti transpirat pentru ca o sa miroasa mai raulaughing

| Darcky explică (pentru AñöñymúoüS):

Ma dau dimineata inainte de scoala, dupa ce ma spal, eu cred ca asa e normal happy

| AñöñymúoüS a răspuns (pentru Darcky):

Asa e si normal si corectwinking