| happinesshasnoend a întrebat:

Hi TPU.Am o intrebare dar e un pic jenanta.Cum as putea scapa de umezeala de la subrat? Nu miros dar e umed si e foarte jenant cand trebuie sa ridic mana... ce deodorant as putea folosi am incercat ceva de la dove, FA, Lady speed stik ( nu stiu daca am scris bine ) dar nu au dat nici un rezultat. Ce as putea incerca?

Răspuns Câştigător
| Bulina_4880 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema.

Foloseste :
Maxim. Anti-perspirant Roll-on.
Este extrem de bun. Cred ca se gaseste la farmacie, sa la Avon. Adevarat. Costa 70 de lei. Dar face minuni. Trebuie sa il aplci seara inaninte de culcare. Trebuie sa fii spalata, sa il lasi sa se usuce, si apoi sa te culci, deoarece efectul se face in timp ce dormi.

Bafta :*

4 răspunsuri:
| Bulina_4880 a răspuns:

Srry, pentru greselile de scriere. M`am grabit big grin.

| PiTiK_6085 a răspuns:

Incerca de la garnier, rexona, nivea invisible black&white:*

| ElyK20 a răspuns:

Pai mami mai folosea bicarbonat dizolvat in apa.

| MGee a răspuns:

Pentru problema ta, care e una minora, iti recomand Rexona cotton.Contine pudra care nu lasa locul sa se umezeasca si miroase si foarte bine si e persistent.Eu folosesc de 7 ani si nu m-a dezamagit pana acum.