| Ralux a întrebat:

Va rog, recomandati-mi si mie un deodorant de calitate care sa tina la distanta transpiratia toata ziua- 24 h / 24 h. Voi ce ati folosit si v-a fost de folos? Astept si raspunsuri in care sa imi povestiti din experientele voastre.Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| justagirl21 a răspuns:

Buna Ralu, eu personal folosesc nivea invisible for black and white si este extraordinar! adica dupa o ora de sport obositoare nici macar n-am transpirat! iti spun e cel mai bun deodorant posibil! il poti folosi cu incredere! aaa, era sa uit tine 48 h deci e si mai bun! pupici dulci iti transmit!

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Si eu tot Nivea happy
Black&white si Pearl&Beauty-sunt perfecte!

| dreamgirl16 a răspuns:

Si eu folosesc Nivea black and white :X Si e incredibil, sa nu mai vorbim de mirosul urat care iese din discutiesmug si nici nu transpirsmug:X e perfect:X ti``l recomand:*