| Ellyyyyyy a întrebat:

Heyy TPU ieri am fost la salon si mi-am facut suvite...coafeza mi le-a facut foarte subtiri si nu prea sunt vizibile..suvitele sunt gri, si s-au prins cam greu pentru ca nu am vrut sa-mi decolorez parul. Intrebarea mea este: sa-mi mai deschid putin parul ca sa se vada? Mentionez ca am parul blond din nastere.

1 răspuns:
| Satango a răspuns:

Dacă tot te-ai decis să faci o schimbare pe care inițial, de aceiași natură, ai ținut s-o eviți, du-te din nou la respectiva coafeză. Ea știe ce ți-a făcut cu ce ți-a făcut, va combina totul spre rezultatul pe care-l dorești. Cere-i ei părerea, e deja experimentată în ceea ce privește părul tău.